islami sohbet

islami sohbet

Doğruluk önemli bir ahlak kuralıdır. Allah ( c.c.) söyle buyuruyor

Hidayet eyle bizi doğru yola, (Fatiha Süresi  6 )

Emrolunduğun gibi dosdoğru ol. (Hud Suresi, 112)

Allah’ın ayetlerini az bir karşılığa değiştiler de insanları O’nun yolundan alıkoydular. Bunların yapmakta oldukları şeyler gerçekten ne kötüdür!  ( Tevbe  Süresi )

Bu böyledir; kim kendisine verilen kadar ceza verirse ve kendisine yine de saldırılırsa, Allah ona, and olsun ki yardım edecektir. Allah şüphesiz, affeder ve bağışlar. ( Hac Süresi 22 )

 

Elinizdeki Tevrat’ı tasdik edici olarak indirdiğimize (Kur’ana) iman edin. Onu inkar edenlerin ilki olmayın. Ayetlerimi az bir karşılığa değişmeyin ve bana karşı gelmekten sakının.  (Bakara Süresi 41 )

Doğruluk önemli bir ahlak kuralıdır https://www.islamisite.net/wp-content/uploads/2019/02/Graphic1-1024x1024.jpghttps://www.islamisite.net/wp-content/uploads/2019/02/Graphic1-300x300.jpgmuslumangencİSLAMİ SOHBETdini sohbet,Doğruluk önemli bir ahlak kuralıdır,islami radyo,İSLAMİ SOHBET,sakarya islami sohbet
Doğruluk önemli bir ahlak kuralıdır. Allah ( c.c.) söyle buyuruyor Hidayet eyle bizi doğru yola, (Fatiha Süresi  6 ) Emrolunduğun gibi dosdoğru ol. (Hud Suresi, 112) Allah’ın ayetlerini az bir karşılığa değiştiler de insanları O’nun yolundan alıkoydular. Bunların yapmakta oldukları şeyler gerçekten ne kötüdür!  ( Tevbe  Süresi ) Bu böyledir; kim kendisine verilen...