12

Dünyanın neredeyse her yerinde insanlar dini kökeni Müslüman olduğu için baskı ve zulm altında yaşamaya mecbur bırakılmaktadır.

Birçok ülke Müslüman olan vatandaşlarının ibadetlerini kısıtlamakta uyarılara uymayanlar ise cezai sistemle sindirilmeye çalışılmaktadır.
Buna en bariz örnekler arasında ise Arakan, Doğu Türkistan, Rusya, Çin vardır. Bu ülkeler Müslüman vatandaşlarına çok ağır baskılar uygulamakta hatta ölümlere varacak kadarda ileri gitmektedir.

Dünya üzerinde yaşayan Müslümanların ibadet eşyaları şimdide gizli ve kötü ellerin tehlikesi altında . Üzerinde hergün namaz kıldığımız seccadeler kötü kişilerce bilinçli bir şekilde üretilmekte ve seccadeler üzerine kötü figürler yerleştirilmektedir.
Seccadeye ilk bakışta anlaşılmayan bu figürler yakından çok iyi incelendiğinde kötü kişilerce domuz, haç, veya diğer kötü simgeler ile donatıldığı anlaşılmaktadır.

Bu taktiğe aslında ”Subliminal Mesaj” denilir.

12

Kısaca anlatmak istersek subliminal mesaj; her hangi bir objenin/işitsel ögenin içine gömülmüş, saklanmış yani özellikle oraya gizlenmiş insanın göremeyeceği/duyamayacağı yada farkedemeyeceği şekilde sadece bilinçaltının fark edeceği şekiller, yazılar, sesler ve mesajlardır.

Günümüzde reklamlarda, özellikle sinema gibi görsel medyanın rağbet ettiği filmlerde sıkça kullanılan bir tekniktir.

Seccadeye ilk bakışta anlaşılmayan bu figürler yakından çok iyi incelendiğinde kötü kişilerce domuz, haç, veya diğer kötü simgeler ile donatıldığı anlaşılmaktadır.

. Resimde Seccadeye iyice bakıldığında bir papazın resmi görülmektedir.)

(2. Resimde domuz figürü görülmektedir)

(3. Resimde Hristiyanların kendi simgeleri olan haç resmi görülmektedir.)

(4. Resimde hayvan figürü görülmektedir.)

(5. Resimde Masonik simgeler yer almaktadır.)

(6. Resimde Camii resmi üzerinde Haç figirü görülmektedir.)

(7. Resimde hayvan ve cinsel tema işlenmiştir.)

(8. Resimde Masonik simgeler yer almaktadır.)

lodosDİNİ GÜNDEMİSLAMİ SOHBETdini haberler,islam,iSlami Haberler,İSLAMİ SOHBET,Seccadeler üzerinde resim,Seccadelerle oynanan kirli oyunlara
Dünyanın neredeyse her yerinde insanlar dini kökeni Müslüman olduğu için baskı ve zulm altında yaşamaya mecbur bırakılmaktadır.Birçok ülke Müslüman olan vatandaşlarının ibadetlerini kısıtlamakta uyarılara uymayanlar ise cezai sistemle sindirilmeye çalışılmaktadır. Buna en bariz örnekler arasında ise Arakan, Doğu Türkistan, Rusya, Çin vardır. Bu ülkeler Müslüman vatandaşlarına çok ağır baskılar...