A Ezel Hayal Yazısı

Hayaller “hayaldir”

Hayallerimizin peşinden gitmek kişisel bir tercihtir, bir zorunluluk değildir.

Bir hayal, bir gecede gerçeğe dönüşmez. Alın teri, kararlılık ve çok çalışmayı gerektirir.

Hayallerimiz olmasaydı, gördüğümüz her şeyi olduğu gibi kabul ederdik ve hayatımız sadece tek bir gerçeklik üzerine kurulu olurdu.

Hayal etmek, var olmayan ile olabilecek olan arasında bir köprü kurmaktır.

Hayal kurmak insanınn doğasında var.

En kötü en zor günlerinn bile hemen sonunda hayal kurmaya başlarız.Belki de hiç gerçekleşmeyeceğini bile bile…Ama yinede hayal kurmak çok güzel.Sağlığımız için yada hayalindeki üniversiteyi kazanmak için.

..Ne için olduğu hiç öemli değil!yeterki her insanın bi hayali olsun.Bir isim ve bir kişiliği olduğu gibi. Evet! insanlar hayalleri ile yaşar.Hayal kurmak yaşatır insanı Hemde sımsıkı hayata sarılarak .

.Belki bazen çok yaklaşır ve hatta kıyısından geceriz kurdugumuz hayallerin Aman olmaz diye pes etmemeliyiz. Bir daha kurmalı başka yoldan bir hayali.

Belki bu sefer geçecek kaderimiz. Belki de coğu zaman olduğu gibi kenarından Kıyısından Ama heyecanlandırması bile yetmez mi?ve belkide yeni ufukları ve yeni kapıları açarak !Hayal kurmaktan bıkmamalı insan.

Hemde daha şatafatlı ve daha eğlenceli hale getirerek Mesela olmuyorsa çok istediğimiz hayalimiz.o zamn hayal kıırklığına uğrama korkusu yaşamadan.çünki kırılabilir hayaller Aynı Zamanda kendi kafanızdaki olumsuz seslerlede baş etmenin etkili bir yoludur  hayal kurmak. Eger istediğiniz bişeyin hayalini kuramıyorsanız hemen ufak dokunuşlar yapmalı bu sayede neşeli ve hevesli olunabilir sende hayal et

Hiçbir hayalin gerçekleşmese bile! Ancak busayede neşeli ve hevesli olunabilir.

Hayal kurmak güzel. olmucanı bile bile Belki !bigün hayalın gerçek olur umuduyla

Biz neden başaramayalım?

Yazan: EzeL

https://www.islamisite.net/wp-content/uploads/2020/11/a-ezel-yazi.jpghttps://www.islamisite.net/wp-content/uploads/2020/11/a-ezel-yazi-300x300.jpgmuslumangencGENELHayal Kur Mutlu ol,Hayal Kurmanın faydaları,Hayaller Hayaldir
Hayaller “hayaldir” Hayallerimizin peşinden gitmek kişisel bir tercihtir, bir zorunluluk değildir. Bir hayal, bir gecede gerçeğe dönüşmez. Alın teri, kararlılık ve çok çalışmayı gerektirir. Hayallerimiz olmasaydı, gördüğümüz her şeyi olduğu gibi kabul ederdik ve hayatımız sadece tek bir gerçeklik üzerine kurulu olurdu. Hayal etmek, var olmayan ile olabilecek olan arasında bir köprü kurmaktır. Hayal...